×
ANA SAYFA KURUMSAL ÜRÜNLER REFERANSLAR İLETİŞİM
MENU

Hakkımızda

Altay Grup A.Ş.
Kuruluşundan günümüze hep daha iyiyi hedefleyen Altay Grup A.Ş. bugün yenilikçi ve yaratıcı personeli ile veri merkezi, müze, laboratuvar iklimlendirme cihazları, telekomünikasyon klimaları, yükseltilmiş döşeme sistemleri ve sismik yükseltilmiş döşeme sistemlerinin satış - pazarlama ve servis alanlarında faaliyet göstermektedir.

Altay Grup A.Ş. satış ve pazarlama güçlerini yenilikçi ve yaratıcı çalışmalarıyla birleştirip kalite ve hizmet anlayışında sürekliliği sağlama çabası içindedir. Altay Grup A.Ş. ürün yelpazesinde uluslararası çözüm ortaklarıyla yapmış olduğu çalışmalar sonucunda standartlara uygun çözümler oluşturmaya ve yenilikler sunmaya devam etmektedir.

   
Kalite Güvence Sistemi

Altay Grup A.Ş. kalitenin sürekliliğini sağlamak amacıyla, ISO 9001-2000 Kalite Güvence Sistemini benimsemiş, firma yapılandırmasını ve çalışma sistemini bu standarta göre organize etmiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

OHSAS 18001:1999 İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikası dahilinde iş güvenliği ve işçi sağlığını şirketin yönetim prensipleri içerisinde tutmakta, iş kazalarının önlenebileceğine inanarak, tüm çalışanların aktif katılımı ve riskleri kaynağında yok etmek suretiyle "sıfır iş kazası" hedefiyle çalışmaktadır.

Kalite Kontrol Felsefemiz

"Her birim kendinden sonra gelen biriminin müşterisidir." felsefesiyle, tüm birimler kendinden sonraki işleyişe en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Üretimin her aşamasındaki kontrol noktaları, hataların yakalanması için azami dikkatle çalışmaktadır.

 

Misyonumuz; Dünya standartlarında hizmet veren, kalite anlayışı ile sektöründe öncü, daima tercih edilen, saygın bir kurum olarak anılmaktır.

Amaçlar;

Gereksinimleri doğru tanımlamak
Müşteri memnuniyetini sağlamak
Hizmet beklentilerini süratle karşılamak
Maliyet etkinliğinde hassas olmak
Yaptıklarının kalitesinde güvenilir olmak
Sorumluluklarının bilincinde davranmak
İstenen hizmetlerin gerçekleştirilmesinde teknolojik olmak

Araçlar ve Yöntemler;

Güçlü hizmet organizasyonu
Uyumlu ve etkin yönetim
Uzman teknik personel
Türkiye genelinde kesintisiz hizmet
Teknolojik ekipman ve donanım
İş güvenliği standartlarına uygun
Çevre ve doğa ile dost